İzmir
34,4887 - $ 32,4632
Kurumsal

Özaltın Ltd.Şti. 2001 yılında Mehmet Özaltın ve Mete Özaltın tarafından kuruldu.

 

Kuruluşunda benimsediği doğru hizmet ve düzgün fiyat politikasıyla sektöründe farklı bir yer buldu.Bu düşünceyle düzenli bir büyüme ivmesi yakalayan firmamız, her yıl bünyesine kattığı yeni bayilikler ile sistemdeki yerini sağlamlaştırdı.

 

Bugün 300 m2 kapalı alanda bayiliğini yapmış olduğu Dyo Matbaa Mürekkkepleri, Teknova kimyasalları, Delta Fantezi Kağıt, Doğan Zarf, Doğuş Tutkal, Repromak Matbaa Makineleri ve ithalatını yaptığı ofset kalıplarıyla 5 kişilik ekibiyle en iyi hizmeti vermeye çalışmaktadır.

 

Özaltın Ltd.Şti. uzman ekibiyle birlikte sektörde var olan problemlerin çözümünde faydalı olabilmek amacıyla sürekli araştırma içinde olup gerektiğinde bayiliğini yaptığı firmaların uzman ekiplerinden yardım almaktadır.

 

Kendi bölgesinde yapılan fuarlara iştirak ederek çalıştığı bölge firmalarını sektörün yeniliklerinden haberdar etmeye çalışmaktadır.

 

Özaltın Ltd.Şti. gelecekte kendi iş alanında çalıştığı firmalara daha iyi ve modern bir hizmet sunabilme amacıyla çeşitli ülkelerdeki firmalarla görüşmelerine devam etmektedir.

 

Özaltın Ltd.Şti. zaman içerisinde, gelişimi tamamlayıp sattığı tüm malzemelerin ana satıcısı ya da dağıtıcısı olma gayretiyle çalışmalarını bu yönde devam ettirmektedir.