İzmir
34,4887 - $ 32,4632
Hizmetlerimiz
Blanket Çıtalama

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BLANKET ÇITALAMA SİSTEMİ

Baskı teknolojisinde gelişme birlikte artan hız ihtiyacını karşılamak için, baskı blanketinin sökülüp takılmasındaki zaman kaybını ortadan kaldıran çıtalama sistemi geliştirildi.

Bu sayede blanketin her iki yanındaki metal parçalar takılırken harcanan zaman kaybı aşılmış oldu.

Çıtalanmış blanketler hazır olarak geldiğinden makinaya kısa zamanda monte edilebilir. Önceleri çıtalama sadece İstanbul’da yapılabildiği için istenilen faydayı elde etmek yüksek stoklama ile mümkün oluyordu; istenilen  blanketin kargoyla ulaştırılmasına kadar yaşanacak gecikmeyi önlemek için fazla miktarda blanketi stokta tutmak gerekiyordu.

Bizde Özaltın Matbaa Malzemeleri olarak müşterilerimize daha iyi hizmet vermek, onları bu maliyet ve gecikmelerden kurtarmak için çıtalama tesisini bünyemizde kurmaya karar verdik ve hayata geçirdik. Siz değerli müşterilerimizin teveccühü ve olumlu geri dönüşleri kararımızın doğru ve yerinde olduğunu göstererek bizi ayrıca mutlu ediyor.

Çıtalama sistemimizde 20x35 makineden 152x205 makineye kadar  hemen her türlü matbaa makinesi için çıtalama yapabiliyoruz. Marka bazında ifade edecek olursak .Heidelberg, Roland, Mitsubishi, Comori, Riyobi marka makinelerin her biri için elimizde çıtalar hazır olarak bulunmakta ve talep edildiğinde yaklaşık 30 dakika içinde  çıtalama işlemini gerçekleştirebilmekteyiz..